Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Děti 3-6 let

Další info
Děti 3-6 let

Děti 3-6 let

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Hravé cvičení
Společné cvičení pro dospělé i děti, protahovací, posilovací, mírně akrobatická. Cvičí děti i dospělí.

2 - 3 Lata - Žabovřesky st 09:30 - 10:30 950 Kč 13 (z 13)
Sojky
Příběhem a loutkami propojené cvičení, hry a tvoření
1,5 - 3 Lata - Žabovřesky 10:30 - 11:30 950 Kč 11 (z 11) -
Dětský sportovní klub
Sportovní přípravka - základy gymnastiky, atletiky, míčové hry, rozvoj rychlosti, obratnosti, ohebnosti.
S možností vyzvednutí dětí ze ŠD - ZŠ nám. Svornosti, WZŠ.
4 - 9 Lata - Žabovřesky st 15:45 - 17:15 1 400 Kč 36 (z 36)
Lišáci
Dobrodružné na výpravy na páteční odpoledne v Brně i okolí, objevování nových míst, první tábornické dovednosti, zážitky s partou kamarádů. Každý měsíc jiné dobrodružství - 1x za měsíc.
Podrobné informace obdržíte mailem v září.

5 - 7 Lata - Žabovřesky 14:30 - 18:30 14:30 - 18:30 500 Kč 28 (z 28)
Šášulové - dramatická výchova
Základy divadelní a pohybové průpravy u dětí předškolního věku prostřednictvím dramatické hry, improvizace, pohybových her a cvičení. Budeme si hrát, tvořit, vymýšlet a prožívat spolu příběhy z fantazie.
4 - 6 Lata - Žabovřesky čt 16:45 - 17:45 950 Kč 11 (z 11) -
Další
Tábory a pobytové akce
Název věk termín místo typ ubytování cena volná místa
Zpátky na stromy
Tábor pro rodiny s dětmi v krásné přírodě chřibských lesů ( www.kempvlcak.cz ). Ubytování v chatkách, ve vlastním spacáku, společné sociální zařízení s teplou vodou, strava 5x denně.
Stromy v okolí tábora jsou sice na první pohled docela obyčejné, ale pokud se na ně podíváme zblízka, zjistíme, že každý ukrývá svůj vlastní pohádkový příběh, jenomže tyto příběhy se najednou ocitnou v ohrožení a bude jen na malých i velkých tábornících, jestli se tajuplný les podaří zachránit.
Program pro rodiče i děti bude motivovaný stromy a přírodou v okolí tábora. Na programu budou hry, tvoření, táboráky, zpívání, poznávání přírody, legrace.
Po návratu z tábora se už nikdy nebudete dívat na stromy jako dřív...
1 - 90 22. 7. - 27. 7.
Lata - Žabovřesky chatky 2 800 Kč 0 (z 50) -
Křemílek a Vochomůrka
Křemílek a Vochomůrka vám budou dělat společnost na již tradičním táboře pro rodiny s dětmi. Zažijete s nimi kupu legrace, her, tvoření, zpívání u táboráku, sportování i lenošení. To vše v nádherném prostředí okolí vrchu Čeřínku u Jihlavy. Ubytování v některém z pokojů turistické chaty Čeřínek.

Pro platící účastníky: do 31.3.2018 je nutno uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč, do 31.5.2018 doplatek. Následně budou místa nabídnuta náhradníkům.

V příp. zájmu kontaktujte Ivanu Fraňkovou - 602 751 385,
1 - 90 14. 7. - 20. 7.
Lata - Žabovřesky budova 3 500 Kč 0 (z 57) -
Tajemství dřevěné krabice
Tábor pro malé a začínající táborníky ve věku 6-10 let, v překrásné přírodě Moravského krasu. Ubytování v chatkách, společné WC, sprchy a umývárny s teplou vodou, jídelna a společenská místnost pro případ nepřízně počasí ve zděné budově.
Program a délka tábora je přizpůsobena věku a zkušenostem tábornických "začátečníků". O děti se bude starat zkušený a sehraný kolektiv vedoucích a instruktorů, který bude zajišťovat nejen poutavý program (v dřevěné krabici se totiž skrývá ledacos a ledaskdo má na ni zálusk), ale i dohledávání zatoulaných svršků, čtení pohádek na dobrou noc a mnoho dalšího, aby první tábor byl pro děti příjemným a milým zážitkem.
Program tábora určuje výhradně dřevěná krabice, zapomenutá mezi kořeny stromu, bytosti, které se do ní nastěhovaly, mapa k pokladu (momentálně bohužel nečitelná), moudrý (ale senilní) děda Puštík a tajemný cizinec Černý Frňák, který dokáže s věcmi dost zatřepat a hlavně táborníci, protože ti zase dokáží vše vzít za správný konec.
6 - 10 31. 7. - 4. 8.
Lata - Žabovřesky chatky 2 900 Kč 0 (z 26) -
Dobrodružství z ptačí říše
Malí i velcí táborníci se mohou těšit na napínavou, dobrodružnou cestu do tajemného ptačího království, kde na jejich pomoc již čeká Mrňous Skřiček, nenápadný, ale právoplatný korunní princ Říše ptáků. Děti se seznámí s jeho opeřenými kamarády a pokud se jim společně povede najít korunu Duhových per dříve než nepřátelům, určitě budou i královsky a po ptačím odměněni.
Tábor pro rodiny s dětmi uprostřed překrásné přírody Moravského krasu. Ubytování v chatkách, ve vlastním spacáku, společné toalety, sprchy a umývárna s teplou vodou, budova s jídelnou a společenskou místností pro případ nepřízně počasí.
Na programu tábora budou hry, vycházky, tvoření pro děti i dospělé, táboráky, pohádky a zajímavosti z ptačí říše.
0,1+ 6. 8. - 11. 8.
Lata - Žabovřesky chatky 2 600 Kč 7 (z 50) -
Asterix a Obelix na Vlčáku
Tábor pro začátečníky a mladší děti, tábořiště se nachází uprostřed chřibských lesů ( www.kempvlcak.cz ), ubytování v chatkách, umývárny a sprchy s teplou vodou, strava 5x denně. Doprava na tábor společná, zpět vlastní.
Program a režim tábora je uzpůsoben dětem, které nejsou na tábornictví bez rodičů ještě úplně zvyklé. O děti se bude starat dostatečný počet vedoucích a instruktorů, hry a výlety budou přizpůsobeny věku dětí. Děti bez zbytečného stresu poznají krásy táborového života, vyzkouší si vaření na ohni, vycházky do noční přírody, zpívání u táboráku, dobrodružné i zábavné hry.
Program tábora bude motivovaný příběhy Asterixe a Obelixe, kterým pomůžeme najít uloupený recept na kouzelný nápoj (pokud se dětem podaří nápoj i uvařit, vrátí se domů nejen nadšení, ale i velmi silní táborníci)
6 - 10 16. 7. - 21. 7.
Lata - Žabovřesky chatky 3 200 Kč 1 (z 26)
Další
Příměstské tábory
Název věk termín místo cena volná místa
Žofka v Zoo
Příměstský tábor pro nejmenší účastníky inspirovaný příběhy opičky Žofky. Podíváme se spolu do Zoo, kde poznáme spoustu zvířat, budeme chodit dovádět na hřiště, hrát si na zvířátka, zpívat,cvičit a vyrábět, po obědě odpočívat (ti co jsou zvyklí i spinkat :)) O děti se budou starat 2 lektorky z miniškolky Maceška a dvě šikovné instruktorky. Program i prostředí bude
uzpůsoben věku a potřebám dětí.
3 - 7 30. 7. - 3. 8.
Lata - Žabovřesky 1 800 Kč 0 (z 25) -
Cesta fantazie
Pro děti 6-10 let.

Chcete, aby Vaše dítě prožilo týden plný dobrodružství, her a poslední den tábora zažilo potlesk publika jako skutečný hrdina svého příběhu?

Na vaše děti čeká dramaticky-improvizační týden plný zážitků a tvořivých činností. Nebudou chybět ani aktivity plné humoru a uvolňující hry.
Poslední den tábora bude věnován divadelnímu představení, které si vaše děti pro vás připraví.

Vedoucí tábora:
Mgr. Eva Nováčková -
6 - 10 9. 7. - 13. 7.
Lata - Žabovřesky 1 600 Kč 0 (z 20) -
Letní Sportovní Akademie
Sportovní příměstský tábor pro děti 5 -9 let. Základy atletiky, gymnastiky, míčových her i plavání. Malé výlety na blízká sportoviště, zázemí v tělocvičně Waldorfské základní školy, Plovdivská 8, Brno-Žabovřesky.
5 - 9 27. 8. - 31. 8.
Lata - Žabovřesky 2 150 Kč 0 (z 25) -
Po stopách brněnských záhad
Pro děti 6-10 let
Rádi navštěvujete tajemná místa? Zajímají Vás příběhy, které se o těchto místech vyprávějí? Vždy toužíte vědět, zdali jsou tyto příběhy pravdivé nebo ne?
Rádi byste se dozvěděly něco nového o městě, ve kterém žijete?
Přidejte se k nám na náš příměstský tábor.
Pokusíme se poodhalit tajemný závoj, který zahaluje některá brněnská zákoutí.
Věříme, že spolu strávíme nádherné prázdninové dny.
Těšíme se na Vás.

Vedoucí tábora: MgA. Kateřina Vaňková
6 - 10 30. 7. - 3. 8.
Lata - Žabovřesky 1 600 Kč 0 (z 25) -
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
Světýlka
Lata srdečně zve děti i dospělé do Wilsonova lesa na tradiční podvečerní putování s lampiony, letos na motivy pohádky Tři oříšky pro Popelku.

Čeká na vás několik stanovišť s úkoly pro děti 2-8 let.

Předprodej vstupenek: od 15.10. na Latě

Cena: 60 Kč/dítě od 2 let, dospělí vstupné dobrovolné
1+ 4. 11.
Lata - Žabovřesky 60 Kč 99 (z 99) -
Noc s Andersenem na Latě
Lesy dalekého severu, lodě, které dokážou přeplout oceán, skřítci a trollové. Večer plný dobrodružství a her, příběh, který vyskočí ze stránek knížky, rovnou mezi děti. Tajemný návštěvník a spousta legrace.
To všechno čeká na děti, které se rozhodnou strávit tradiční Noc s Andersenem na Latě. Pro malé dobrodruhy bude přichystán zajímavý program, posezení s knížkou, trocha tvoření a samozřejmě společná "přespávačka" ve vlastním spacáku.
Děti si přinesou spacák, karimatku (není nutná), přezůvky, pohodlné oblečení na ven i do místnosti, spací obleček, hygienické potřeby, jídlo k večeři (případně druhé večeři) a hlavně jakoukoliv knihu o zajímavých cestách, nebo dalekých krajích.
6 - 12 23. 3. - 24. 3.
Lata - Žabovřesky 180 Kč 2 (z 24)
Hrátky
Hrátky s básničkami, písničkami, cvičením a výtvarkou
0,5 - 8 30. 5.
25. 4.
28. 3.
28. 2.
31. 1.
20. 12.
29. 11.
25. 10.
27. 9.
Lata - Žabovřesky 250 Kč 0 (z 9) -
Další