Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

O Latě

 

Lata je nářečním výrazem pro záplatu – a šesté pracoviště SVČ Lužánky, Lata, skutečně vyplňuje prázdné místo v komplexní nabídce aktivit pro rodiny s dětmi.

Posláním Laty je formou navazujících kurzů, kroužků a vzdělávacích modulů provést rodiče s dětmi počátečními fázemi rodičovství (do cca 7- 8 let dítěte), tak, aby rodičovské a osobnostní kompetence mohli získávat efektivně, podle vlastních preferencí a zároveň aby neztráceli hodnotu na trhu práce.

Nabízíme rodičům aktivity, které omezí možnou sociální izolaci a poskytnou celé rodině možnost kvalitního a poučeného prožití raného rodičovství. Všechny nabízené aktivity si kladou za cíl vybavit mladé rodiny nejen teoretickým základem, ale důsledně jej spojovat s praktickými činnostmi. Proto na řadu kurzů a přednáškových cyklů navazuje pravidelná činnost, ve které se klade důraz na žité a použitelné dovednosti.

Přijďte se k nám podívat!