Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Tajemství obrazu

věk 8-12 let
zaměřenívšeobecné
místoLata - Žabovřesky
místnostDolní výtvarna
termín
18. 4. 2019 8:00 - 16:30
(více..)
cena 250 Kč
cena zahrnuje program, materiál, odměny
volná místa 0 (z 24)

Zveme všechny dobrodruhy na detektivní pátrání po obraze, který byl sice před téměř padesáti lety označen za "příšernou mazanici", ale který přesto vzbuzoval podezřelý zájem různých individuí. Po obraze, který jakoby zmizel z povrchu zemského, ale přesto se na něj úplně nezapomnělo. Budeme hledat tajemné indicie, nakoukneme do historie, která není dávná, ani temná, ale spíše trochu rudá. Pokusíme se odhalit tajemství umělce, o kterém mnozí tvrdili, že je neškodný blázen a opilec, ale takto hovořili pouze šeptem. Nakoukneme do svérázných uliček, do lesních zákoutí a to jen kousek od středu Brna. A nakonec možná "příšerná mazanice" vydá své tajemství. (Nebo taky ne!)
Příměstský tábor s celodenní dobrodružnou hrou. Na programu budou pátrací a strategické hry. Poznávání nových míst, o kterých mnozí Brňáci nemají ani tušení.
Příchod dětí v 8:00-8:30, ukončení programu v 16:30. Děti budou potřebovat jídlo a pití na celý den, pláštěnku, psací potřeby, turistické oblečení a obutí dle počasí, šalinkartu, nebo 2x jízdenku za 6Kč, menší kapesné.